Idea

Solidna Produkcja filmowa Kraków i cala Polska.

Marka Grube Oko jest wytworem pasjonaty z dziedziny produkcji filmowej, fotografii, muzyki i marketingu z doświadczeniem kilkunastoletnim w tych profesjach.

Celem Grubego Oka jest tworzenie materiałów filmowych, które przyniosą korzyści klientom, jak również będą ich profesjonalna wizytówką budującą atrakcyjny wizerunek.

Video jako narzędzie marketingowe ma podstawowe funkcje:

Dlatego wdrażamy ponad 14 lat doświadczenia w dziedzinie marketingu i video aby te funkcje realizować.

Naszym celem są skuteczne spoty reklamowe i solidna Produkcja filmowa Kraków

W ramach swojej oferty firma Grube Oko proponuje produkcję filmów promocyjnych i reklamowych, filmów eventowych, teledysków, a także filmów dla instytucji i korporacji.

Prace firmy Grube Oko można obejrzeć tutaj :Vimeo Youtube jak i na tej stronie Portfolio

Grube Oko oferuje usługi na wysokim poziomie, a filmy które produkuje są nie tylko estetyczne, ale również skuteczne w przekazywaniu treści.

Tworzenie filmów reklamowych, odbywa się zarówno w formie jednoosobowej, jak również przy bardziej wymagających projektach angażowany jest cały zespół specjalistów.

 

Budżet na produkcję filmową, określa metodę realizacji materiału reklamowego, dzięki temu optymalizujemy koszty tak aby efekt był wymierny dla klienta w stosunku do ceny.

Współpracujemy z reżyserami, operatorami, animatorami grafiki z Krakowa jak i całej Polski, dzięki czemu możemy realizować nagrania w wielu miejscowościach naszego kraju.

Firma Grube Oko posiada profesjonalny sprzęty wysokiej klasy, dzięki czemu w większości przypadków nie wymaga wypożyczania dodatkowego zaplecza technicznego, co wpływa na koszt produkcji. Jedynie w przedsięwzięciach bardziej skomplikowanych wspomagamy się zaprzyjaźnionymi firmami rentalowymi.

Przy realizacji video reklamowego następują odpowiednie etapy produkcji filmowej .

Jeśli szukasz profesjonalnej produkcji filmowej w Krakowie, to Grube Oko jest idealnym wyborem.

produkcja filmowa kraków, operator filmowy kraków, dom produkcyjny kraków, filmy reklamowe kraków, krótki film reklamowy, agencja filmowa kraków, nagrywanie filmików kraków, kraków studio wideo, relacja z eventów, wideorelacja, video firm kraków, produkcja filmów do internetu