Film z wydarzenia w Krakowie dla Jabra elite.

produkcja filmowa kraków, operator filmowy kraków, dom produkcyjny kraków, filmy reklamowe kraków, krótki film reklamowy, agencja filmowa kraków, nagrywanie filmików kraków, kraków studio wideo, relacja z eventów, wideorelacja, video firm kraków, produkcja filmów do internetu

Film z wydarzenia w Krakowie – jak Grube Oko nagrało video eventowe dla Jabra elite?

Jabra elite to marka słuchawek bezprzewodowych, które łączą w sobie jakość dźwięku, komfort użytkowania i nowoczesny design. Firma oferuje szeroki wybór modeli, dostosowanych do różnych potrzeb i stylów życia. Jabra elite współpracowała z takimi gwiazdami jak Ed Sheeran, David Guetta czy Ellie Goulding1.

Aby promować swoje produkty i zwiększyć rozpoznawalność marki, Jabra elite zorganizowała dwudniowe wydarzenie w Krakowie, na które zaprosiła swoich partnerów biznesowych, pracowników i przedstawicieli oddziałów z Polski i Czech. Wydarzenie miało na celu zaprezentować najnowsze urządzenia , pokazać ich zalety i możliwości. Pracownicy mogli znów zobaczyć się na żywo po kilkuletniej przerwie.

Do realizacji filmu z wydarzenia firma Jabra elite wybrała studio filmowe z Krakowa – Grube Oko2.

Jak przebiegała współpraca między Jabra elite a Grube Oko?

Jakie były wyzwania i sukcesy tego przedsięwzięcia? Jak wyglądał proces tworzenia filmu od pomysłu do realizacji? O tym wszystkim opowiemy w naszym artykule.

Pierwszym krokiem było zapoznanie się z agendą wydarzenia. Grube Oko przeprowadziło wywiad z agencją która organizowała wydarzenie dla Jabra elite, opowiedzieli oni o swojej wizji wydarzenia, jego celach i oczekiwaniach.

Na podstawie tej rozmowy studio opracowało koncepcję filmu, która miała ukazać ludzi, emocje i atmosferę wydarzenia.

Następnie rozpoczęły się prace nad formą filmu i planem zdjęciowym. Grube Oko zaproponowało kilka pomysłów na sceny i ujęcia, które miały oddać charakter i działalność Jabra. Także pokazać Kraków jako piękne i kulturowe miasto oraz oddać charakter wydarzenia.

Po uzgodnieniu wszystkich szczegółów i uzyskaniu akceptacji klienta, rozpoczęła się produkcja filmu. Grube Oko wysłało swoją ekipę do Krakowa, gdzie w Hotelu Mariot przez dwa dni kręcono sceny z udziałem gości i pracowników Jabra elite.

produkcja filmowa kraków, operator filmowy kraków, dom produkcyjny kraków, filmy reklamowe kraków, krótki film reklamowy, agencja filmowa kraków, nagrywanie filmików kraków, kraków studio wideo, relacja z eventów, wideorelacja, video firm kraków, produkcja filmów do internetu

Drugiego dnia ekipa przeniosła się do kopalni Wieliczka, gdzie nakręcono spektakularne ujęcia w podziemnej sali eventowej. W trakcie gali finałowej a Grube Oko dbało o najwyższą jakość ujęć a także o atmosferę i komfort pracy.

Po zakończeniu zdjęć nastąpił etap postprodukcji, czyli montażu, kolorystyki, udźwiękowienia i dodania efektów specjalnych. Grube Oko stworzyło film, który spełniał wszystkie oczekiwania i wymagania klienta, a także zachwycał widzów swoją estetyką i przekazem.

Film został opublikowany na stronie internetowej i mediach społecznościowych Jabra elite, gdzie spotkał się z pozytywnym odbiorem i licznymi komentarzami.

Film z wydarzenia w Krakowie to nie lada wyzwanie, ale także świetna okazja do pokazania swojego potencjału i kreatywności.

Grube Oko udowodniło, że potrafi sprostać najtrudniejszym zadaniom i stworzyć film, który zrobi wrażenie na każdym.

Jeśli szukasz profesjonalnego studia filmowego, które zrealizuje Twój pomysł na film, skontaktuj się z Grube Oko i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.