Film wizerunkowy – Sztuki walki Hapkido

produkcja filmowa kraków, operator filmowy kraków, dom produkcyjny kraków, filmy reklamowe kraków, krótki film reklamowy, agencja filmowa kraków, nagrywanie filmików kraków, kraków studio wideo, relacja z eventów, wideorelacja, video firm kraków, produkcja filmów do internetu

Film wizerunkowy dla Edyty Gielas trenerki sztuki walki Hapkido

Film wizerunkowy to jeden z najskuteczniejszych sposobów promocji swojej działalności, pasji lub talentu. Pokazuje nie tylko to, co robimy, ale także to, kim jesteśmy i jakie mamy wartości. Taki film może być kluczem do zdobycia nowych klientów, partnerów lub fanów.

Jedną z osób, która zdecydowała się na stworzenie filmu wizerunkowego, jest Edyta Gielas – trenerka sztuki walki Hapkido.

Edyta jest jedną z nielicznych kobiet w Polsce, która uprawia tę koreańską dyscyplinę, łączącą elementy samoobrony, walki wręcz i medytacji. Edyta chciała pokazać, że Hapkido to nie tylko sposób na poprawę kondycji fizycznej i psychicznej, ale także filozofia życia, oparta na szacunku, harmonii i pokonywaniu własnych ograniczeń.

produkcja filmowa kraków, operator filmowy kraków, dom produkcyjny kraków, filmy reklamowe kraków, krótki film reklamowy, agencja filmowa kraków, nagrywanie filmików kraków, kraków studio wideo, relacja z eventów, wideorelacja, video firm kraków, produkcja filmów do internetu
Do realizacji filmu wizerunkowego Edyta zwróciła się do firmy Grube Oko, która specjalizuje się w produkcji filmów reklamowych, korporacyjnych i społecznych.

Firma Grube Oko ma bogate doświadczenie w branży filmowej i współpracuje z profesjonalnymi reżyserami, operatorami, montażystami i grafikami. Firma Grube Oko zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę, od pomysłu, przez scenariusz, zdjęcia, montaż, aż po dystrybucję filmu.

Jak realizowaliśmy ten film promocyjny?

Film wizerunkowy dla Edyty Gielas został zrealizowany w kilku lokalizacjach, takich jak sala treningowa, szatnia i dom. W filmie można zobaczyć, jak Edyta ćwiczy Hapkido, jak uczy innych, jak spędza czas wolny i jak opowiada o swojej pasji. Film ma charakter dokumentalny, ale także emocjonalny i inspirujący. Pokazuje, że Edyta jest nie tylko trenerką, ale także osobą pełną energii, zapału i determinacji.

Film wizerunkowy dla Edyty Gielas jest dostępny na stronie internetowej firmy Grube Oko oraz na kanale YouTube Edyty .

Film cieszy się dużym zainteresowaniem i pozytywnymi opiniami. Jest to doskonały przykład, jak film wizerunkowy może pomóc w promocji swojej działalności i zbudowaniu silnego wizerunku.

Film również możecie obejrzeć na naszej stronie w zakładce Portfolio

Realizacja filmów wizerunkowych, skuteczny film wizerunkowy, promujący wykorzystanie filmów wizerunkowych, tworzenie filmu wizerunkowego, rodzaje filmów wizerunkowych