Film dla korporacji w Krakowie – jak powstał projekt dla The scalers?

produkcja filmowa kraków, operator filmowy kraków, dom produkcyjny kraków, filmy reklamowe kraków, krótki film reklamowy, agencja filmowa kraków, nagrywanie filmików kraków, kraków studio wideo, relacja z eventów, wideorelacja, video firm kraków, produkcja filmów do internetu

Film dla korporacji w Krakowie – jak powstał projekt dla The scalers?

The scalers to firma, która pomaga przedsiębiorstwom z całego świata budować i skalować zespoły programistów w Bangalore, Indie. Firma oferuje swoim klientom dostęp do światowej klasy talentów, wsparcie operacyjne i kulturowe oraz elastyczność w zarządzaniu zasobami ludzkimi. The scalers współpracowała z takimi firmami jak Preqin, Vsoft, czy Ras al Khaimah123.

Aby zaprezentować swoją unikalną ofertę i wyróżnić się na rynku, The scalers postanowiła zlecić stworzenie profesjonalnego filmu korporacyjnego, który opowie o jej misji, wartościach i modelu biznesowym. Do realizacji tego zadania firma wybrała studio filmowe z Krakowa – Grube Oko4.

Jak przebiegała współpraca między The scalers a Grube Oko? Jakie były wyzwania i sukcesy tego przedsięwzięcia? Jak wyglądał proces tworzenia filmu od pomysłu do realizacji? O tym wszystkim opowiemy w naszym artykule.

Pierwszym krokiem było zapoznanie się z profilem i potrzebami klienta. Grube Oko przeprowadziło wywiad z założycielem i dyrektorem The scalers – Emiliene Coquardem, który opowiedział o swojej wizji firmy, jej historii i celach. Na podstawie tej rozmowy studio opracowało koncepcję filmu, która miała ukazać dynamikę, innowacyjność i profesjonalizm The scalers, a także nawiązać do kultury indyjskiej, z której firma czerpie inspirację.

Następnie rozpoczęły się prace nad scenariuszem, storyboardem i planem zdjęciowym. Grube Oko zaproponowało kilka pomysłów na sceny i ujęcia, które miały oddać charakter i działalność The scalers. Niektóre z nich wymagały realizacji w Indiach, co stanowiło dodatkowe wyzwanie logistyczne i organizacyjne. Grube Oko nawiązało współpracę z lokalnymi partnerami, którzy zrealizowali nagrania na miejscu.

Po uzgodnieniu wszystkich szczegółów i uzyskaniu akceptacji klienta, rozpoczęła się produkcja filmu. Grube Oko wysłało swoją ekipę do Bangalore, gdzie przez kilka dni kręcono sceny z udziałem pracowników i partnerów The scalers. Następnie ekipa wróciła do Krakowa, gdzie nakręcono pozostałe sceny w studiu i w plenerze. W trakcie zdjęć Grube Oko dbało o najwyższą jakość obrazu i dźwięku, a także o atmosferę i komfort pracy.

Po zakończeniu zdjęć nastąpił etap postprodukcji, czyli montażu, kolorystyki, udźwiękowienia i dodania efektów specjalnych. Grube Oko stworzyło film, który spełniał wszystkie oczekiwania i wymagania klienta, a także zachwycał widzów swoją estetyką i przekazem. Film został opublikowany na stronie internetowej i mediach społecznościowych The scalers, gdzie spotkał się z pozytywnym odbiorem i licznymi komentarzami.

produkcja filmowa kraków, operator filmowy kraków, dom produkcyjny kraków, filmy reklamowe kraków, krótki film reklamowy, agencja filmowa kraków, nagrywanie filmików kraków, kraków studio wideo, relacja z eventów, wideorelacja, video firm kraków, produkcja filmów do internetu

Film dla korporacji w Krakowie to nie lada wyzwanie, ale także świetna okazja do pokazania swojego potencjału i kreatywności. Grube Oko udowodniło, że potrafi sprostać najtrudniejszym zadaniom i stworzyć film, który zrobi wrażenie na każdym. Jeśli szukasz profesjonalnego studia filmowego, które zrealizuje Twój pomysł na film, skontaktuj się z Grube Oko i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.